wtorek, 26 listopada 2013

Fotoksiążka – dziecko internetowego wywoływania zdjęć


fotoksiążka

Wcześniejszy post był na temat wywoływania zdjęć w sieci, tak więc chwilowo postanawiam podtrzymać ten trend i chciałbym zaprezentować produkt, jakim jest fotoksiążka. To efekt połączenia albumu na zdjęcia i tradycyjnej książki, dzięki któremu w fajny sposób możemy uwiecznić ważne dla nas chwile. Wszystko zrobione jest w sposób trwały, drukowany bezpośrednio na papierze fotograficznym, tak by zdjęcia się nie gubiły, tylko razem trzymały w jednej kupie.


Cały patent z pewnością zrodził się pod wpływem innych internetowych wynalazków, jak chociażby wspomniane wywoływanie zdjęć, specjalny album, cyfrowa ramka na zdjęcia i wiele, wiele innych... Jako że nasz potrzeby rosną w miarę „konsumpcji” innych produktów i usług, tak te wcześniejsze po jakimś czasie przestały nam wystarczać, a my ciągle pragniemy czegoś nowego. Producenci widząc to nie stoją w miejscu, tylko wykorzystują swoje szanse i tworzą coraz to nowsze produkty, jakie mają nie tylko spełniać obecne wymagania, ale także pobudzać nas do nowych zachcianek. Tak naprawdę fotoksiążka to jest tylko jeden mały przykład w świecie ciągłych i nieustannych zmian technologicznych.

Fotoksiążka i jej ewentualne zastosowania


Tak się powyżej rozpisałem na tematy nowych produktów i wykorzystywania szans przez producentów, że zapomniałem o naszym dzisiejszym przedmiocie rozważań. Fotoksiążka to idealny i zarazem oryginalny pomysł na prezent dla każdego, kto chociaż trochę ceni sobie wspomnienia oraz fotografie. Można w niej uwiecznić ważne chwile, foto relację z wycieczki, wakacji i nawet ślubu. Produkt sam w sobie jest bardzo elegancki i ładny, a prostota i zarazem wyrafinowanie towaru sprawią, że na widok takiego podarunku ucieszy się nawet najbardziej wybredny człowiek.