piątek, 16 maja 2014

Kamera go pro hero 3 Black Edition – nowa generacja kamer?


kamera go pro

Kamera go pro hero 3 Black Edition to absolutny hit wśród szeroko rozumianych kamer sportowych i flagowy produkt tej marki, dzięki któremu wzbiła się ona na najwyższy poziom wśród producentów tego typu wyposażenia. Czym jednak model ten różni się od swoich poprzedników i dlaczego – jeżeli jesteśmy posiadaczami kamery go pro hero 2 – warto ją sprzedać i sięgnąć po tę nowszą?
Pierwszą różnicą, jaką odróżnia edycja trzecia od edycji drugiej jest rozmiar. Pamiętajmy, że każda kamera go pro jest kamerą sportową, a więc rozmiary mają tutaj olbrzymie znaczenie i fakt, że hero 3 Black Edition jest modelem naprawdę malutkim jest tutaj niezwykle ważny. Mówimy tu zresztą o pomniejszeniu o całe trzydzieści procent i o zmniejszeniu wagi o dwadzieścia pięć procent. Do najważniejszych parametrów trzeciej edycji najpopularniejszej kamery sportowej należy również sensor o niewiarygodnej rozdzielczości, możliwość zapisania filmów aż w 1080p z szybkością sześćdziesięciu klatek na sekundę, nowy procesor obrazu, który charakteryzuje się dwukrotnie większą szybkością od poprzednika, a także wiele innych.Kamera go pro – trzy wersje, trzy warianty cenowe

Wartym wspomnienia jest fakt, że kamera go pro hero 3 jest produkowana w trzech wariantach, a zatem każdy będzie mógł dobrać ten najbardziej adekwatny. Pierwszy jest oczywiście wariantem kompleksowym, posiadającym najlepsze parametry na rynku kamer cyfrowych, ale jest też propozycją najdroższą. Drugi to coś pośredniego pomiędzy wersją najbardziej zaawansowaną, a tą najtańszą, a trzecia to oczywiście wersja najtańsza, ale charakteryzująca się najmniejszą ilością możliwości.