środa, 12 listopada 2014

Drukarnia internetowa


drukarnia internetowa

Drukarnie online powoli zaczynają wypierać standardowe usługi poligraficzne. Zamówienie nakładu przez Internet jest szybsze, wygodniejsze i odbywa się bez zbędnych formalności. Zamówione wydruki docierają do nas kurierem w przeciągu kilku dni i nie musimy odwiedzać drukarni.
Chyba każdy, kto choć raz współpracował z drukarnią, wie, iż wymaga to zwykle dość dużo zaangażowania. Telefony, ustalenia, przygotowanie pliku. Jeździmy do zakładu bądź ustalamy wszystko telefonicznie. Drukarnia internetowa to wygoda nie do przecenienia. Wystarczy bowiem wypełnić odpowiednie formularze online i przesłać plik zgodny ze specyfikacją. Jeśli zostanie od przyjęty, niebawem otrzymamy gotowy nakład. Bez zbędnych rozmów, ustaleń i osobistych odwiedzin na miejscu.

Zwykle wszelkie ustalenia odnośnie pliku są podane na stronie. Często jego poprawność bywa weryfikowana automatycznie. Jeśli chodzi o wydruk na gadżetach, drukarnia internetowa umożliwia często różne podłoża do wyboru, także nie musimy przesyłać do niej własnych koszulek czy kubków. Wystarczy, że wybierzemy te, które najbardziej nam odpowiadają spośród oferty drukarni. Jeśli jednak chcesz drukować na własnym podłożu - również nie powinno być problemu.

Ustalenia z drukarnią online przebiegają znacznie sprawniej dzięki częściowej automatyzacji procesu zamówienia. Dodatkowo możesz wybrać zakład odległy od Twojej firmy. Nie musisz już skupiać się na drukarniach w Twoim mieście. Do wyboru masz znacznie szerszą ofertę. Drukarnia internetowa może okazać się znacznie lepszym rozwiązaniem, niż stacjonarna, z której korzystałeś do tej pory.