piątek, 19 kwietnia 2013

Projektowanie stron www, „wizytówka” na poziomie!


projektowanie stron www

Nie daj zwieść się obietnicom przenoszenia gór za kilkadziesiąt złotych... Profesjonalne projektowanie stron www, a w szczególności dedykowanych serwisów e-commerce czy sklepowych kosztuje sto razy więcej... Ale to właśnie dzięki temu, że decydujemy się na skorzystanie z usług specjalistycznej agencji, zyskujemy pewność, że z naszą witrynę wszystko (i to pod każdym względem) będzie w jak najlepszy porządku. Dlatego jeśli chcesz, aby twój serwis prezentował się naprawdę wybornie, już teraz zaciśnij pasa i przeznacz na e-marketing odpowiednie sumy.


Napisałem „e-marketing” nie przez pomyłkę, bowiem właśnie do tej grupy zagadnień biznesowych zaliczam projektowanie stron www. Uważam wszak, że głównym celem witryny internetowej firmy jest właśnie pokazanie organizacji we właściwym świetle – to znaczy świetle, który nakłoni odbiorcę zaprezentowanej treści do kupienia produktów marki lub zdecydowanie się na jej usługi. Tak więc aspekt marketingu jest w tym momencie może nie pierwszoplanowy, ale czai się zawsze gdzieś w podtekście...

Prócz tego, efekt prac, jakim jest projektowanie stron www, czyli dobrze wyglądająca, skonstruowana bez zarzutu witryna internetowa, ma wiele więcej plusów. Dzięki niej właśnie (a najlepiej przy dodatkowym wsparciu portali społecznościowych) wzorowo przebiega komunikacja na linii marka-kosnument, dzięki której każdy, kto wstępnie zastanawia się nad skorzystaniem z tego, co dana organizacja oferuje, nie będzie miał dylematu, czy naprawdę warto ten krok poczynić.

Projektowanie stron www oferuje bardzo wiele w wielu płaszczyznach egzystencji firmy w świadomości klienta, daje szansę na zintegrowanie tych dwu światów – konsumenckiego oraz biznesowego; jest przyczynkiem do dalszych działań stricte marketingowych, takich jak choćby działania SEO albo SEM, stanowiąc także elementarny krok w kreowaniu wizerunku firmy online. Dlatego też wydaje mi się, ze to właśnie temu procesowi można nadać priorytet przy wszelkich podejmowanych przy promowaniu się online procedurach.

Projektowanie stron www daje sposobność po temu, aby stworzyć coś, co w aktualnym świecie można nazwać elegancką wizytówką, która świadczy o poziomie instytucji oraz zachęca do szerszego z nią kontaktu.